Casati Boya

Bayi Tabelası : Türk – İtalyan ortak yatırımı olarak 2003 yılında kuruldu. İtalyan know-how´ı ve Colorificio A. & B. Casati SpA / İtalya´nın 70 yıllık bilgi birikimi ve teknolojisi ile ülkemizin deneyimli, seçkin mühendis ve uzman kadrolarını aynı çatı altında topladı. Casati – Türkiye bu üstün özellikleri ile kullanıcılarının her türlü beklentilerini karşılayan yüksek kaliteli, dekoratif boya ve verniklerini pazara sunmaktadır.

Biz neler yaptık

Türkiye genelinde 10 adet Bölge bayii 300 civarında nalbur ve tali bayi,150 adet civarı komple araç giydirme,birçok ilde yol tabelaları,duvar reklamları,ulusal marka tanıtım çalışmaları,Tabela tasarımları yeni ürün tanıtım afişleri,Fuar çalışmaları,kısacası Casati boya firmasının Türkiyede Kuruluşundan itibaren markalaşma sürecini Tamamladığı 2011 yılına kadar Tüm açıkhava  ve iç  mekan reklam çalışmaları firmamız tarafından başarılı bir şekilde projelendirilerek üretilmiştir.

Neler Kullandık

Bayi tabelalarında ışıklı ve ışıksız olmak üzere vinil germe sistemleri kullandık, tabelalarımız çok renkli olmasından dolayı görselleri dijital baskı sistemiyle üretildi.araç giydirmelerinde 3m cast folyolar kullandık; Cam cephe giydirmelerinde ise Oracal owv delikli folyo kullandık, totem tabelalar da  su kontrası üzerine vinil germe sistemiyle üretilirken ışıklı Totemlerde ise yine içten florasant aydınlatma sistemi kullandık.

Casati boya için yapılan çalışmalarımızın %98 ikendi tasarım ofisimiz ve üretim tesislerimizde üretilerek yine kendi bünyamizde ki montaj ve aplike ekiplerimiz tarafından uygulanmıştır.