HU-CW Kurumsal konumlandırma, bilgilendirme, tanımlama, yönlendirme gibi çevresel ve mimari işaretlemeler konusunda Tam hizmet veren bir markadır. 

HU-CW AVM,Okul, metro, hava alanı, tatil köyü, otel, fuar, banka, fabrika, iş merkezi, hastane, yerleşkeler gibi Ticari ve kamusal yapıların iç ve dış yönlendirme sistemleri, Kent yönlendirmeleri ve uyarı sistemlerinde de ulusal-uluslararası standartlara uygun, kolay algılanabilir, doğru konumlandırılmış projelerin tasarlarım, uygulama ve üretimlerini yapar.

HU-CW Mimari Yönlendirme Sistemleri, modern mimari dizaynlarin, tecrübeli tasarimcilarla birlesmesinin sonucudur.tasarimcilarımızın,modern dizaynlarını ürünlerimize yansitarak sürekli gelisimin önceliğini taşımaktadır.

Bütün ürünlerimiz ISO 9001 standartlarina göre üretilmekte olup, ürün ve kalite devamliligini saglayarak garantilenmektedir.HU-CW Mimari Yönlendirme Sistemleri tarafindan belirtilen kilavuza uygun olarak gönderilen ve takilan ürünlerin tamami 3 yillik ürün garantimiz altındadır

HU-CW Alana ve ihtiyaca yönelik olarak mimari bütünlüğün bir parçası olarak tasarlanan ve geliştirilen proje, kolay algılanan, çevre koşullarına yüksek dayanımlı ve yenilikçi ürünlere dönüştürülür. HU-CW hemen her mimari ve çevresel alanda kimliklendirme, yönlendirme ve bilgilendirmeye dair doğru çözümler ile birlikte kendi çapında sanat eserleri sunar.

Yönlendirme Sistemleri Örnek Çalışmalar ;

Makam Panoları

2015-12-14 17-01-42 Ekran görüntüsü       Mimari Yönlendirme Sistemlerinde  Mekan Panolarına ilaveten  çalışanların  isimlerini ve mesleki derecelerini  gösteren  panellerdir.    

Ziyaretçilerin aynı zamanda tekrar eden mekanları isimler veya mesleki dereceleri kullanarak ayırt ederek doğru noktaya ulaşımını sağlamak amacı ile kullanılırlar Özellikle Kurumlarda sıklıkla çalışanların değişmesi veya yer değiştirmesi  açısından  PVC Asetat kullanılarak değişikliğin hızlı , etkin ve ekonomik  yapılmasını sağlanmıştır. 

 

 

    Alternatif Örnekler ; 

 

 

Görme Engelli Yönlendirmeleri

2

2005  yılında kabul edilen   Engellileri Koruma Kanununa göre Görme Engelli Bireylerin günlük yaşamlarını kolaylaştırma ve içinde bulundukları   İç ve Dış Mekanlara daha rahat entegrasyon sağlamaları amacı ile HUCW Mimari Yönlendirme Sistemleri üretmiş olduğu  tüm ürünlerinde   Hissedilebilir  ( Kabartma ) Braille Alfabesi kullanılmaya başlamıştır.

Kabartma  veya Hissedilebilir Braille Alfabesi  basitce algılanabilir karekterler oluşturmak amacı ile   yazılmış noktasal işaretlemeler dizini olarak açıklanabilir. Dünyada değişik standartları olmasına karşın sıkılıkla kullanılan 1,2 - 1.4mm çaplı küre olarak tanımlanabilir.

  Alternatif Örnekler ;