HU-CW'nin Tasarlayıp ürettiği Totem tabelalar genel manada çok büyük ve gösterişli tabelalar olarak algılansada, Şehir içlerinde kullandığımız,Daha estetik ve tasarım harikası Kanopi Totemler Markanızın kişiliğini yansıtıyor, ama genelde açık hava alanlarda, şehirlerarası yollarda, geniş cadde kenarlarında, çok uzaktan görülebilecek yerlerde fakat en çok benzin istasyonlarında ve outlet centrede kullanılmaktadır.
HU-CW'nin Teknik projelendirme de yetkili yada diplomalı bir mühendisleri tarafından istenilen normlarda gerekli statik hesaplar yapılarak oluşturulur. Hacim ve ağırlık olarak ciddi miktarlara ulaşan totem tabelalar, konusunda uzman olmayan kişi ve kuruluşlar tarafından imal edilir ise kötü sonuçlara ve tazmini mümkün olmayan hatta ölümlere neden olabilecek kazalara sebebiyet verebilir, Açık alanda yerden yüksekliği hemen hemen bina ölçülerine ulaşabilen totem tabelaların esen sert rüzgarlara uzun yıllar boyunca direnmesi gerektiğinden statik hesapların dikkatlice yapılarak üretilmesi gerekmektedir.
Firmaların marka bilinilirliğini açık alanda oldukça tesirli bir şekilde gerçekleştiren Totem tabelalar, Şehir merkezinden uzak alanlarda veyahut cadde kenarlarında görsel keyif veren renklerle oluşturulmuş Totem çalışmaları oldukça dikkat çekicidir. Rakamsal olarak fiyatları kısa vadede fazla görünse de uzun vadede oldukça karlı uygulamalardır. İyi tasarlanmış ve projelendirilmiş bir Totem, Markanızın kalitesini de gün yüzüne çıkarır. Siz de Marka bilinilirliğinizi arttırmak istiyorsanız Açıkhava reklamcılığındaki alternatif açısından oldukça tesirlidir.