Ascioglu_cift_tarafli_Totem_kasedi20.08.2014 Tabela_Dunyasi_Montaj02.11.2011

Montaj ve De montaj hizmetleri

 Doğru tasarlanmış ve uygulanmış bayi dekorasyonunun satışı olumlu etkilediği konusunda Reklam duayenlerinin Tecrubeleriyle sabittir.
HU-CW firmaların bu ihtiyaçları doğrultusunda bir satış noktasında ihtiyaç duyulan kurumsal kimlik, inşaat, mobilya, stant, cephe ve tabela işlerinde anahtar teslim çözüm sunarak, değişim projelerinin yönetilmesinde 22 yıllık tecrubesiyle etkin bir markadır.

Outdoor ve indoor alanlardaki görsel iletişim ürünlerinin montaj ve de montajını gerçekleştiriyoruz. Çok yönlü Montaj imkanları ile müşterilerin Anahtar Teslim Hizmet beklentilerini en üst düzeyde karşılıyoruz.  Çevre ve İş Güvenliği konularında iddialıyız

HU-CW Tasarımdan,imalata olduğu kadar satış sonrası bakım hizmetlerimizle.Sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin montaj ve de montaj işlerinde de hizmet vermektedir.
Tabela Yapımı, vinil ve mesh germe tabelalar, one way vision, dijital baskı ve araç kaplamalar, broşürlükler, standlar, alüminyum çerçeveler,fuar sistemleri,kapı isim ve yönlendirme tabelaları kutu harf tabela, alüminyum ve paslanmaz harf tabela, neon aydınlatmalı tabela, yol ve çatı yönlendirme tabelaları, pleksi tabelalar, totem tabelalar, ışıklı tabelalar, ışıksız tabelalar konusunda montaj ve söküm desteği alabilirsiniz

Bünyemizde bulunan montaj ekibi özel donanımlı aracı ile Türkiye'nin her yerinde tabela montaj, de montaj ve tamir bakım işlerinizde de hizmet vermekteyiz.